XIX ZLOT KLUBU ZASTAVA

XIX Zlot Klubu Zastava

04-05 czerwca 2010, Chlewiska

 

Kolejny XIX raz klubowicze Klubu Zastava spotkali sie na zlocie samochodów marki Zastava w miejscowości Chlewiska w zabytkowej Hucie w powiecie szydłowieckim.

 

Pogodę mieliśmy jak na zamówienie - gorąco i bardzo słonecznie. Zwiedziliśmy muzeum zabytkowych pojazdów FSO i motocykli. Zrobiliśmy kilka pamiątkowych fotek i przystąpiliśmy do tradycyjnego ogniska :-)

 

 

Podczas ogniska mięliśmy okazję powspominać stare czasy, wymienić się spostrzeżeniami i ustalić kilka istotnych spraw organizacyjnych.

 

 

Następnego dnia dołączył do nas przewodnik Pan Stanisław Turek - tutejszy znawca historii Chlewisk i pasjonat zarówno Huty jak i miasta Chlewiska. Pan Stanisław z ogromna pasją prowadził nas po terenie Huty opowiadając liczne historie i ciekawostki. Najciekawsze jednak było recytowanie przez Pana Stanisława wierszy dotyczących Chlewisk i Huty, których Pan Stanisław jest autorem.

 

 

Na koniec udaliśmy się na spacer wokół sztucznego zalewu w poszukiwaniu inspiracji i ciekawego miejsca na ewentualny pobyt podczas kolejnego zlotu Klubu Zastava.

 

 

 


Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie materiałów znajdujących się w tym serwisie bez zgody autora jest zabronione.

Serwis najlepiej oglądać przy użyciu przeglądarki Internet Explorer 6.0 lub lepszej.

Serwis istnieje od 15 września 2000 roku.

Korzystamy ze standardu ISO-8859-2.