SPOTKANIA I ZLOTY KLUBU ZASTAVA

 

VIII Oficjalny Zlot Klubu Zastava

Borki - "Kiełbikowa Strzecha" 18-19 września 2004r.

 

 

5-cio lecie Klubu Zastava

 

VIII Oficjalny Zlot Klubu Zastava

zamknięcie sezonu

 

     18 września 2004 to dzień szczególnie istotny w historii Klubu Zastava. Tego dnia odbyło się spotkanie klubowe połączone z 5-cio leciem klubu oraz uroczystościami klubowymi. Dzień dodatkowo uatrakcyjniała wspaniała słoneczna pogoda.

 

Zlot Klubu Zastava rozpoczął się zgodnie z planem o godzinie 12:00 w samo południe na parkingu w ośrodku wypoczynkowym Borki gdzie przez prawie godzinę zbierali się klubowicze.

 

Około godziny 12:45 ruszyliśmy kolumna pojazdów na miejsce docelowe czyli na camping Kiełbikowa-Strzecha (miejsce naszych corocznych spotkań). Osoby, które brały udział w paradzie samochodów zastava podczas przejazdu wiedzą jaka to wspaniała chwila. Wszyscy razem w jednej długiej kolumnie w blasku słońca.

 

Po ustawieniu samochodów na campingu udaliśmy się na wspólne spotkanie (kawa, herbata, ciasto) w celach organizacyjnych, zapoznania się nowych klubowiczów oraz przedstawienia planu spotkania. Klubowicze otrzymali także specjalnie przygotowane instrukcje dotyczące planowanego rajdu Zastava-Trophy.

 

W trakcie dopijania kawy udzielaliśmy informacji na temat klubu zastava przybyłemu redaktorowi gazety motoryzacyjnej "Giełda Samochodowa".

 

Około godziny 13:30 przeszliśmy na parking w celu dokonania pamiątkowych zdjęć naszych samochodów i przybyłych gości. To kolejna wyjątkowa chwila kiedy możemy zobaczyć wszystkie zastavki jedna przy drugiej tworzące charakterystyczny półksiężyc.

 

W następnej kolejności odbył się zapowiadany I Rajd Zastava Trophy. Do rajdu przystąpili prawie wszyscy przybyli uczestnicy zlotu. Po dokonaniu rejestracji na rajd, podpisaniu deklaracji zachowania ostrożności każdy otrzymał mapkę orientacyjną, na której zaznaczona była trasa rajdu i punkt kontrolny. Na punkcie kontrolnym uczestników czekała niespodzianka;) Na zdjęciu po lewej stronie widać zieloną zastave Yugo z tabliczką rajdu i numerem startowym. Nad wszystkim czuwał Marek. Sam rajd trwał dość długo stąd niektórzy przygotowywali już miejsce noclegowe a inni rozkoszowali się kibicowaniu uczestnikom zabawy.

 

Pod wieczór rozpoczęły się przygotowania do ogniska, na którym zostały ogłoszone wyniki konkursu, rozdane nagrody oraz odśpiewane 100-lat dla jubilatów.

 

Nagrodą za najlepsze miejsce był pamiątkowy dyplom oraz smycz z napisem pamiątkowym. Miejsca II i III nagrodzone były dyplomami.

Następnego dnia po śniadaniu udaliśmy się na dodatkowy konkurs. Konkurs ten podzielony był na dwie części: sprawnościową i intelektualną;)

 

 

SERIA 2

SERIA 3

 

 

Zobacz kolejne serie zdjęć > > > >

 

 

Zobacz jak bawiliśmy się w maju...

 

 


Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie materiałów znajdujących się w tym serwisie bez zgody autora jest zabronione.

Serwis najlepiej oglądać przy użyciu przeglądarki Internet Explorer 6.0 lub lepszej.

Serwis istnieje od 15 września 2000 roku.

Korzystamy ze standardu ISO-8859-2.