SPOTKANIA I ZLOTY KLUBU ZASTAVA

VI lokalne spotkanie klubowiczów, Gdańsk 2002

 

Data spotkania: 14 grudnia 2002 r.

Miejsce spotkania: Parking hipermarketu na Morenie

Osoby przybyłe na spotkanie: Paweł Taraszkiewicz, Marek Mielniczuk, Jacek i Ela, Marcin Kismanowski

 

   Było to pewnego grudniowego dnia popołudniu a konkretnie 14.12.2002r około godziny 16:00 spotkaliśmy się na dolnym poziomie wielopoziomowego parkingu pod hipermarketem w Gdańsku Morenie. Na tym pomorskim lokalnym zlocie klubu Zastava pojawiły się cztery samochody, każdy z nich reprezentował inny model auta. Były to wg. wieku: FIAT 500 (gościnnie uświetnił i wzbogacił zlot), Zastava 750 (karoseria wykonana z tworzywa sztucznego-kompozyty), Zastava 1100p oraz Zastava 1100p Mediteran.

 

 

Poza samochodami w zlocie udział wzięli także ich właściciele kierowcy. Po wstępnym zapoznaniu się uczestnicy przystąpili do jak to bywa na zlotach, oględzin samochodów. Wymieniliśmy również różne uwagi odnośnie stanu technicznego obecnych samochodów jak i poprawy tego stanu. Z uwagi na panujący przedświąteczny ruch w markecie na którego to parkingu się znajdowaliśmy oraz niską temperaturę postanowiono przemieścić się w nieco cieplejsze miejsce i bardzie sprzyjające lepszemu poznaniu przybyłych. We wspomnianym ciepłym i spokojnym miejscu, którego współrzędnych nie wymienię, spędziliśmy miło czas do późnych godzin
nocnych.

 

 

Tematem nieustannie przewijającym się przez wieczór była motoryzacja i oczywiście samochody marki zastava, ich historia teraźniejszość oraz przewidywana przyszłość. Po zakończeniu spotkania wszyscy uczestnicy w wyśmienitych nastrojach i z zapewnieniem, że jest to pierwsze ale na pewno nie ostatnie spotkanie, rozjechali się do domów.

 

 

Tekst i zdjęcia Marek Mielniczuk


Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie materiałów znajdujących się w tym serwisie bez zgody autora jest zabronione.

Serwis najlepiej oglądać przy użyciu przeglądarki Internet Explorer 6.0 lub lepszej.

Serwis istnieje od 15 września 2000 roku.

Korzystamy ze standardu ISO-8859-2.