KLUB ZASTAVA

 

Klub Zastava - jedyny w Polsce klub miłośników jugosłowiańskich samochodów marki Zastava.

 

Klub Zastava powstał 15 września 1999 roku i od tamtej pory bardzo prężnie się rozwija. Dla celów klubowych i informacyjnych został stworzony serwis internetowy pod adresem http://klubzastava.pl gdzie każdy internauta zarówno zarejestrowany w klubie jak i nowo odwiedzający znajdzie wiele cennych informacji dotyczących pojazdów zastava takich jak: dane techniczne, porady, adresy sklepów i warsztatów, możliwość sprzedaży-zakupu auta lub części zapasowej, są także galerie zdjęć, historie aut i wypowiedzi zadowolonych użytkowników. Serwis poświęcony jest głównie samochodom zastava 1100/1000p, 750, Yugo.

Klub Zastava posiada własną listę dyskusyjną, chat i forum gdzie wszyscy internauci mogą wymienić się doświadczeniami, poglądami, zaproponować nowe rozwiązania etc. Dla zwiększenia atrakcyjności prowadzone są konkursy, wywiady z ciekawymi ludźmi na tematy związane z klubem i samochodami, codzienne aktualizacje, akcje promocyjne oraz oficjalne spotkania.

 

Klub Zastava zetknął się ze sporym zainteresowaniem nie tylko użytkowników zastavy ale także firm motoryzacyjnych prowadzących własne serwisy internetowe. Chciałbym, przede wszystkim wymienić tu miesięcznik Automobilistę, który w sierpniowym wydaniu zamieścił informacje o klubie.

 

Członkostwo jest bezpłatne. Wystarczy brać czynny udział w dyskusjach i organizowanych konkursach oraz spotykać się na zlotach.

 

Zapraszamy !

 

adres strony klubu zastava: http://klubzastava.pl

adres e-mail klubu zastava: klub_zastava@wp.pl

adres listy dyskusyjnej: http://www.klubzastava.pl/forum

założyciel Klubu Zastava: Jerzy Kurnik


Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie materiałów znajdujących się w tym serwisie bez zgody autora jest zabronione.

Serwis najlepiej oglądać przy użyciu przeglądarki Internet Explorer 6.0 lub lepszej.

Serwis istnieje od 15 września 2000 roku.

Korzystamy ze standardu ISO-8859-2.