VII EDYCJA KONKURSU

Zdjęcie Roku 2003

 

Zasady konkursu:

 

1. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich zarówno zarejestrowanych klubowiczów jak i odwiedzających internautów.

2. Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszych zdjęć spośród wszystkich zdjęć samochodów zastava (750, 1100, Yugo), które znaleźć można w dziale galeria.

3. Konkurs podzielony jest na 3 etapy:

   - pierwszy etap, w którym wybrane zostaną zdjęcia z galerii

   - drugi etap, pierwsze głosowanie i zakfalfikowanie zdjęć do półfinału

   - trzeci etap, finał i wyłonienie zwycięskich zdjęć.

Wyjaśnienia etapów konkursu

 

1. Etap pierwszy (eliminacje)

Do eliminacji startować mogą wszystkie zdjęcia znajdujące się w galerii zdjęć samochodów zastava. Dotyczy to wszystkich marek samochodów zastava 750, 1100. Yugo. Każda osoba wybierająca zdjęcia wybiera po jednym zdjęciu z każdej marki samochodu zastava czyli jedno zdjęcie zastavy 750, jedno zastavy 1100 i jedno zastavy Yugo. Zdjęcia te musza wyróżniać się spośród wszystkich zdjęć jakością wykonania, na która składa się: ogólny widok samochodu, tło na którym znajduje się samochód, elementy techniki fotograficznej itp. Zdjęcia muszą być wyjątkowe wyraźnie wyróżniające się. Każda osoba wysyła emailem 3 linki do wybranych zdjęć. Wybrane linki do zdjęć należy wysłać na adres klubu zastava.

 

2. Etap drugi (półfinał)

Wybrane przez internautów zdjęcia zostaną podzielone na grupy dotyczące poszczególnych typów samochodów. W każdej grupie znajdować się będą wybrane linki do zdjęć samochodów na które rozpocznie się pierwsze głosowanie. Do finału dojdą pierwsze trzy zdjęcia z każdego typu o największej liczbie głosów. Wtedy rozpocznie się trzeci etap głosowania.

 

3. Trzeci etap (finał)

W finale biorą udział zdjęcia po trzy z każdej grupy, które w półfinale otrzymały największa ilość głosów. Zdjęcia te zostaną wyróżnione i zamieszczone na stronie konkursowej i na stronie głównej.

 

Czas trwania konkursu

Czas na wybór i nadesłanie zdjęć pozostaje do 1 marca 2004. W przypadku małej ilości propozycji termin zostanie wydłużony. Po tym terminie nastąpi głosowanie w obu etapach. Terminy zostana podane po zakończeniu pierwszego etapu.

 

Życzymy miłej zabawy

 

Otwórz galerię i wybierz 3 najładniejsze zdjęcia

Zastavy 750, 1100 i Yugo

postępuj zgodnie z regulaminem konkursu

 


Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie materiałów znajdujących się w tym serwisie bez zgody autora jest zabronione.

Serwis najlepiej oglądać przy użyciu przeglądarki Internet Explorer 6.0 lub lepszej.

Serwis istnieje od 15 września 2000 roku.

Korzystamy ze standardu ISO-8859-2.