PAMIĘĆ NASZEMU KOLEDZE

Nasz kolega Marcin Góral

 

Marcin Góral nie żyje, zmarł tragicznie 25 lipca 2005 roku.

Marcin jako wielki entuzjasta i fan motoryzacji stał się niedawno właścicielem swojego pierwszego samochodu. Niestety z pewnych przyczyn w ostatni poniedziałek ( 25.07.2005 )  musiał ponownie wybrać się do Poznania (do byłego właściciela pojazdu ). Pod czas podróży najprawdopodobniej zaczęło lekko padać, wjechali w ostry zakręt, wpadli w poślizg, przecięli pas ruchu i zderzyli się z dostawczym mercedesem vito. Marcin zginął na miejscu, a drogi mój przyjaciel, który prowadził samochód walczył o życie w szpitalu. Jednak również i on przegrał tą walkę…

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 29.07.2005 o godz. 13.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego "Cultus" ul. Okólna 24B na Podgórzu do kościoła p.w.Św. Piotra i Pawła (ul. Poznańska) Po mszy pogrzeb odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Poznańskiej (Nowy)

Marcin miał 21 lat. Dopiero zaczynał cieszyć się życiem.

Twój największy przyjaciel - Mikołaj Niezgoda

 

Złóż kondolencje z powodu śmierci Marcina

Marcina pamiętam z ostatnich dwóch zlotów zastavy. Pamiętam go jako spokojnego zadowolonego chłopaka. Cieszył się, że był wśród nas. Szkoda że musiał odejść. Nigdy Cię nie zapomnimy. Przesyłam wyrazy ogromnego żalu dla jego najlepszego przyjaciela Mikołaja i rodzinie Marcina. (PREZES)

Wielka szkoda, ze go zabrakło, zapamiętam Marcina takiego jak na 7 zlocie: http://www.fake.pl/Borki_04_2004/125.html
wyluzowany poukładany młody człowiek. Pamiętam jak dziś jak wracając ze zlotu zepsuła się Zastava750 którą jechał z Mikołajem. Skrzynia biegów „podziękowała”. Byli wtedy za Krośniewicami na pierwszej stacji benzynowej w kierunku Gdańska. Ela z Denatem wzięli na hol auto i Mikołaja a ja zabrałem bagaże i Marcina. Muzyka grała cicho a my rozmawialiśmy o klubie, o „naszych” zastavach, o pomysłach na konkursy i zawody. Wyjechał z domu w podróż ..............autostradą do nieba. Cześć jego pamięci. (Marek Mielniczuk)

 


Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie materiałów znajdujących się w tym serwisie bez zgody autora jest zabronione.

Serwis najlepiej oglądać przy użyciu przeglądarki Internet Explorer 6.0 lub lepszej.

Serwis istnieje od 15 września 2000 roku.

Korzystamy ze standardu ISO-8859-2.