SERWIS WWW - INFORMACJE DLA PRASY


Klub Zastava - jedyny w Polsce klub miłośników jugosłowiańskich samochodów marki Zastava.

Geneza powstania
Klub użytkowników samochodów marki Zastava powstał 15 września 1999 roku, kiedy to za pośrednictwem internetu odnalazłem pierwszych fanów tego auta. Początkowo klub rozwijał się bardzo powoli. Przez okres kilku miesięcy za pośrednictwem dostępnych mediów internetowych wiadomość o klubie zastava docierała do coraz to większego grona internautów. W tej ciężkiej pracy pomogło nam kilka firm medialnych, które wspierając naszą idee pomagały nam w dotarciu do czytelników motoryzacyjnych informatorów. Od tego momentu wiadomość o klubie ruszyła w świat. Informacje zaczęły krążyć po sieci internetowej docierając także za granice. Przybywali nowi członkowie a wraz z nimi nowe możliwości. Dzięki zaangażowaniu klubowiczów i ich wzajemnej pomocy Klub Zastava zaczął się rozwijać bardzo dynamicznie.

Serwis internetowy Klubu Zastava
Klub użytkowników samochodów marki ZASTAVA posiada od początku swej działalności swoją stronę internetową. Aktualnie adres serwisu klubowego to: www.klubzastava.pl  Na stronie tej znajdują się informacje dotyczące ZASTAVY: parametry techniczne i dane eksploatacyjne pojazdów, spis części zamiennych, także porady, wnioski i spostrzeżenia klubowiczów dotyczące zarówno napraw, modernizacji, jak i przeróbek dokonanych w swoich autach. Dość istotną rolę pełni też galeria, w której zobaczyć można zdjęcia samochodów nadesłane przez klubowiczów z całej Polski. W serwisie umieszczone zostały także informacje o polecanych przez klubowiczów warsztatach naprawczych, oraz ogłoszenia wymiany częściami, kupna-sprzedaży akcesoriów itp. Nie zabrakło też gadżetów reklamujących klub, chodzi tu m.in. o: projekty naklejek klubowych, ulotki propagujące klub i wiele innych plików do pobrania. 

 

Serwis WWW w skrócie:

- podstawowe dane techniczne samochodów Zastava 750/1100/Yugo

- zestawy opracowań użytkowników

- opisy, porady

- praktyczne rozwiązania typowych problemów

- samochody Zastava 750/1100/Yugo

- galeria zdjęć

- galeria filmów

- recenzje ze spotkań klubowych

- lista dyskusyjna

- konkursy 

 

Strona WWW klubu jest uwidocznieniem działającej od lata 2000 roku klubowej listy dyskusyjnej. Stanowi ona fundament działalności klubu, dzięki niej bowiem klubowicze nawiązują codzienny kontakt ze sobą za pomocą poczty elektronicznej, a efekty swoich zmagań i wyczynów demonstrują później na stronie WWW klubu. Na liście prowadzona jest nieustanna dyskusja na coraz to inne tematy, a wpływ na tok rozmów i zmianę tematu ma każdy członek klubu.

adres strony Klubu Zastava: www.klubzastava.pl
adres e-mail Klubu Zastava: kontakt@klubzastava.pl

adres forum Klubu Zastava: www.forum.klubzastava.pl 
założyciel i prezes Klubu Zastava: Jerzy Kurnik

vice prezes Klubu Zastava: Marek Mielniczuk

 


Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie materiałów znajdujących się w tym serwisie bez zgody autora jest zabronione.

Serwis najlepiej oglądać przy użyciu przeglądarki Internet Explorer 6.0 lub lepszej.

Serwis istnieje od 15 września 2000 roku.

Korzystamy ze standardu ISO-8859-2.