GALERIA - ZASTAVA 1100

Zastava 1100 i Need For Speed 4

 

Pobierz plik

car.viv

1,52MB

 

Cóż dodawać, sami widzicie jak wygląda to autko. trochę kłopotów miałem z tylnymi światłami ale jakoś to wyszło. dobra teraz konkrety: zastava ta została zrobiona na bazie fiata 128 IAVA którego znalazłem na stronie jpracing (dzięki stronce B. Gajewskiego). ściągnełem dziada i normalanie go przerobiłem na Zastavę 1100p Plik car.viv zawiera 4 modele trój wymiarowe i tekstury odpowiednio: zwykła Zastava 1100p 78 (prawie taka jak  mojego brata) po wykupieniu upgrade'u 1 zmieniają się felgi oraz inna jest atrapa chłodnicy i dochodzi przedni spojler, po wykupieniu upgrade'u 2 zmieniają się felgi (od bmw z3;)) dochodzi spojler nad tylną szybą powiększony zastaje przedni spojler, usunięte są klamki i przedni trójkąt (na  screenach tego nie widać, ale tak jest), powiększony jest tłumik oraz zmieniona jest tekstura tylnych świteł (białe) zmienia się także charakterystyka samochodu (prędkość maksymalna, przyśpieszenia, obroty) upgrade 3 zmienia pojazd na coś w rodzaju torowej Zastavy 1100 mediteran ( wywalone zderzaki, lusterka, oczywiście usunięte tylne drzwi, kwadratowe reflektory przednie) jeżeli chodzi o nadwozia to wszystko. 


charakterystyki dwóch pierwszych samochodów są identyczne, ale nie są one oryginalne ( były by to zajebiste muły) skrzynia ma 5 biegów vmax ok 240km/h, obr. maks. ok.8500 jeżeli chodzi o dwa ostatnie to vmax = ok 290 km/h obr. maks. ok. 10000 
czeka mnie jeszcze dogadanie się z argentyńczykami co zrobili oryginalny model trójwymiarowy ale jak udzielą mi pozwolenia to prześlę Wam zastavkę. 

Po rozpakowaniu archiwum zasp pojawi się plik car.viv który trzeba rozpakować w/g następującej ścieżki (tam gdzie jest zainstalowany nfs4)(testowane na high stakes ale w road chalange niebędzie może.... problemu) przeważnie c:\program files\nfs high stakes\data\cars wklejcie dziada tam i nie powinno być kłopotu. jeżeli auto nie ładzi to trzeba zmienić ustawienia w 3d gry (jest w menu start ea\ nfs hs \ 3d).

 

Wersja druga

Pobierz plik

car.viv

1,68MB

 

Jest to wersja 1.3 pliku car.viv. pracowałem nad tym całą niedziele i uznałem że poświęcony temu czas nie można nazwać stracomym. Mało jest zmian tylko kły i parę bzdur. Jak będą święta to przekonstruuję cały model tyłu, no i oczywiście tylne światła. kły z robiłem na podstawie własnego rysunku technicznego, który sporządzony został z wymiarów ściągniętych z zastavaki denata, która stała na chełmie w ostatnią sobote, aha jak ktoś chciałby edytować zośkę niech da mi znać to prześlę mu model 3d w pliku .z3d (potrzebny będzie programik zmodeler v 1.7) i teksturkę w formacie .tga
piorek7@poczta.onet.pl

pozdrowienia śle zakochany szaleńczo w bolidach ze znakiem z 1100p Piórek


Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie materiałów znajdujących się w tym serwisie bez zgody autora jest zabronione.

Serwis najlepiej oglądać przy użyciu przeglądarki Internet Explorer 6.0 lub lepszej.

Serwis istnieje od 15 września 2000 roku.

Korzystamy ze standardu ISO-8859-2.