Częsci do przyczep kempingowych itp.

Tu piszemy na tematy luźno powiązane lub w ogóle nie związane z Zastavami
vysioo
Doświadczony użytkownik
Posty: 111
Rejestracja: środa 07 kwie 2010, 15:29
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Częsci do przyczep kempingowych itp.

Post autor: vysioo » poniedziałek 10 wrz 2012, 17:27

Temat trochę nie związany z zastavą ale myślę że dział dobry chociaż zastanawiałem się też nad działem sprzedam.

Mam duży zasób części zamiennych do przyczep kempingowych. Od szyb przez płyty kuchenne lodówki, dachluki zawiasy pierdoły pierdółeczki, nawet jedna ściana przednia jest, zderzaki i mnóstwo innych dziwności.

Ogólnie jak ktoś posiada albo znajomy posiada albo znajomy znajomego posiada i potrzebuje coś to najwygodniej było by zadzwonić do mnie lub napisać dogadamy się co jest potrzebne czy mam(wszelakie wymiary numery katalogowe modele itp) i za ile.

Części są używane ale i też nowe. ( a i te używane wyglądają w większości przypadków jak nowe tyle że rozpakowane).

Tel: 691393238
mail: czescikemping@gmail.com

Awatar użytkownika
internet
Doświadczony użytkownik
Posty: 377
Rejestracja: wtorek 09 paź 2007, 01:37
Lokalizacja: luzino / Lisewo
Kontakt:

Post autor: internet » poniedziałek 10 wrz 2012, 22:11

A do Niewiadowa szyby posiadasz?
BYŁO:
FSO Polonez Atu Plus*, FSO Polonez Caro*, FSO Polonez Cabrio* FSO Poldonielot FSO Polonez Atu plus 1.4 GLI i caro plus 1.6GLI
FSO 125p 1500 C
JEST:
Zastava 1100p zielona, Zastava 1100p czerwona, Zastava 1100p żółta, Zastava 1100p pomarańczowa z lekkimi brakami :)

https://www.facebook.com/serduszkomalegoksiecia/

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości