Zakup Zastavy

Tu piszemy na tematy luźno powiązane lub w ogóle nie związane z Zastavami
pawel2929
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: środa 15 gru 2010, 20:12
Lokalizacja: Lbn
Kontakt:

Zakup Zastavy

Post autor: pawel2929 » niedziela 27 lut 2011, 21:42

Witam jestem nowym użytkownikiem, mieszkam w Lublinie planuje zakup Zastawy 1100 (15 km od Lublina), a nie mam zabardzo pojęcia o tego typu samochodach. Mam pytanie czy jest ktoś z okolic Lublina kto zechciał by przejechać się i ewentualnie doradzić ? Zapewniam transport i ewentualne "wiankowe" po udanej transakcji.

Awatar użytkownika
Marcelek
Weteran forum
Posty: 485
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 13:10
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Marcelek » czwartek 03 mar 2011, 16:44

niestety o ile wiem chyba nikt z aktywnych forumowiczów nie jest z lublina ale powiem Tobie tak: buda to podstawa, sprawdź progi, podłużnice w komorze silnika, tylną belkę nad resorem i jej mocowanie do podłużnic czy nie ma pęknięć, nadkola tylne od strony bagażnika i podłogę bagażnika, niewielkie rozdarcia na wyskości resora świadczą o belce która ma dość, silnik przeważnie jest nie do zajechania
Zastava 1100p Mediteran '81

FSO ZSD Nysa Truck DC 1,6I 1997 "Digitruck"

pawel2929
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: środa 15 gru 2010, 20:12
Lokalizacja: Lbn
Kontakt:

Post autor: pawel2929 » czwartek 03 mar 2011, 18:53

Czytałem już podobne porady na ten temat na tym forum, jednak nie znam się zabardzo na motoryzacji (jeszcze). Mam prośbę jakby ktoś miał fotki tych elementów podwozia na które warto zwrócić szczególną uwage (podłużnice, mocowania itp) i mógł je wrzucić był bym wdzięczny Po pierwszych oględzinach, niestety bez kanału okazało sie że blachy w dość dobrym stanie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości