Dwa nurtujace mnie pytania

Tu piszemy na tematy luźno powiązane lub w ogóle nie związane z Zastavami
tara
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek 12 lip 2010, 15:50
Lokalizacja: Czeladź
Kontakt:

Dwa nurtujace mnie pytania

Post autor: tara » piątek 18 lut 2011, 12:20

Po co w Zetce z tyłu po zderzakiem jest taka niby klamra? Ciekawi mnie to bardzo , a jakoś zastosowania na to nie widzę. No chyba, że na szturmówkę w pochodzie pirewszo-majowym.


Kolejna sprawa to, czy widził koś kiedyś słoneczka w Zastavie. Prosze o fotki poglądowe. Było wogóle coś takiego i od czego pasuje?
Ostatnio zmieniony niedziela 20 lut 2011, 17:12 przez tara, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
roźek
Doświadczony użytkownik
Posty: 235
Rejestracja: poniedziałek 19 cze 2006, 00:12
Lokalizacja: Rożkownia
Kontakt:

Post autor: roźek » sobota 19 lut 2011, 23:24

do podnośnika....
Zastava 1600 DOHC

Awatar użytkownika
Marcelek
Weteran forum
Posty: 485
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 13:10
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Dwa nurtujace mnie pytania

Post autor: Marcelek » niedziela 20 lut 2011, 09:33

tara pisze:Po co w Zetce z tyłu po zderzakiem jest taka niby klamra? Ciekawi mnie to bardzo , a jakoś zastosowania na to nie widzę. No chyba, że na szturmówkę w pochodzie pirewszo-majowym.
kolejna sprawa to, czy widził koś kiedyś słoneczka w Zastavie. Prosze o fotki poglądowe. Było wogóle coś takiego i od czego pasuje?


PS.

Wysyp blach do Medi na allegro.
tak do podnośnika jak napisał rożek, a słoneczka w zastavie wyglądaja jak.... nie wyglądają wiem bo miałem na jednym kole przez 10 sekund po puszeczeniu pawia ściągnełem, słoneczka do kredensa się nadają do zastavy już mniej
Zastava 1100p Mediteran '81

FSO ZSD Nysa Truck DC 1,6I 1997 "Digitruck"

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości