Witam wszystkich forumowiczów.

Jesteś nowy na Forum - przedstaw siebie i swój pojazd :)
Tomek
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: środa 16 wrz 2015, 09:08
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Witam wszystkich forumowiczów.

Post autor: Tomek » sobota 19 wrz 2015, 22:03

Witam wszystkich forumowiczów. Mam na imię Tomek i mieszkam w Stalowej Woli. Tak się sklada że pracuję w Automobilklubie Stalowa Wola i jednocześnie jestem v-ce prezesem ds. sportu. Z tego co pamiętam w mojej rodzinie były dwie lub trzy Zastavy których właścicielami byli moj dziadek i ojciec, niestety sprzedane dawno temu. Najbardziej pamiętam tę ostatnią - żółtą z chromowanym grillem, wyremontowaną przez dziadka - dopracowaną w każdym szczególe. Od dzieciństwa moje drogi związane są z motoryzacją i jak się okazało z Zastavami. Jestem posiadaczem dwóch egzemplarzy 1100p, jedna jest z 1977r, a druga z 1980r. Tę pierwszą będę budował jako historyczną rajdówkę (długi proces), druga to klasyk - kupiłem częściowo wyremontowaną lecz sporo jeszcze zostało do dopieszczenia. Pozdrawiam wszystkich i liczę na owocną współpracę :)
Ostatnio zmieniony czwartek 01 sty 1970, 01:00 przez Tomek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Marek M.
v-ce Prezes Klubu
Posty: 232
Rejestracja: poniedziałek 08 sty 2007, 12:40
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Marek M. » niedziela 20 wrz 2015, 11:05

Witam serdecznie obu kolegów na forum oraz w gronie fanów samochodów Zastava.
Zapraszamy na spotkania i zloty oraz do dołączenia na szajsbuku :) mamy tam swoją grupę oraz ogólnie dostępną stonkę.

W razie potrzeby istnieje możliwość pozyskania części zamiennych, również blacharskich, do Zastavy czy Yugo.
Ostatnio zmieniony czwartek 01 sty 1970, 01:00 przez Marek M., łącznie zmieniany 1 raz.
Zastava 1100p Mediteran '81
* Poszukuję zielonych szyb do Mediterana. Wszelkie informację proszę kierować na GG.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość