Zastavy na Classic Moto Show Kraków 2012

Co i jak fotki i relacje
Awatar użytkownika
BG
Doświadczony użytkownik
Posty: 144
Rejestracja: środa 15 sie 2007, 11:38
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Zastavy na Classic Moto Show Kraków 2012

Post autor: BG » piątek 12 paź 2012, 21:39

W pierwszy weekend września był można powiedzieć "świętem" dla wszystkich kochających klasyki. Odbywał się bowiem w Krakowie Classic Moto Show (wystawa klasycznych zabytkowych aut), jaka była połączona z I Rajdem Historycznym (rajd z historycznymi autami). Trudno mi wymienić wszystkie auta bowiem było ich grubo ponad setka, wszystkich nie widziałem bowiem się zmieniały w ciągu 3 dni - a w śród nich DMC Delorean (auto zapamiętane z Powrotu do przyszłości), Buick Riviera '69, replika Syreny Sport, Ford T z 1917 r. , małe Giannini Fiat 500, historyczna rajdówka Bublewicza Sierra, Fiat 125 jamnik w jakim JP II osobiście podróżował podczas I- wizyty w polsce, Skoda Favorit MTX (jaką przyjechał Patryk Mikiciuk!). Auta były podzielone i uszeregowane wg. klucza auta demokracji ludowej, amerykańskie legendy, auta marzeń, etc. Moja Zastava była również przedstawiona jako eksponat oto jej zdjęcia, w hali zabytkowej zajęzdni tramwajów w Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie (przygotowania przed wystawą) i w jej trakcie. Ponadto zdjęcia rajdówki zbudowanej na bazie Zastavy 101 Special 1300 (sponsorem był Fiat Auto Poland) - jako ciekawstkę mogę w 100% powiedzieć nigdy takiej wersji oficialnie nie składano ani nie importowano do Polski, auta takie trafiały na eksport do Francji, Belgii, Holandii, UK oraz na Węgry. Z ostatniej chwili Zastava Special w generalce zajeła 2-ie miejsce za Porsche 911, kolejne miejsca od 3 do 6 zajeły 3 x 128 i 1 x 125 DOHC :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
BG

Awatar użytkownika
JurekC
Doświadczony użytkownik
Posty: 287
Rejestracja: piątek 08 cze 2007, 08:59
Lokalizacja: Sulejówek
Kontakt:

Post autor: JurekC » piątek 12 paź 2012, 22:45

No, to się działo. Fajna impreza. Sporo klasyki i kilka ciekawych oryginałów. Fajne miejsce macie w KRK na takie imprezy. Byłem tam w zeszłym roku na NH Zlocie.
Jurek - Zastava GTL 55 - Obrazek

Awatar użytkownika
BG
Doświadczony użytkownik
Posty: 144
Rejestracja: środa 15 sie 2007, 11:38
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: BG » piątek 12 paź 2012, 22:54

jurcie pisze:No, to się działo. Fajna impreza. Sporo klasyki i kilka ciekawych oryginałów. Fajne miejsce macie w KRK na takie imprezy. Byłem tam w zeszłym roku na NH Zlocie.
Pamietam widziałem Twoją GTL'kę ;) - zresztą kiedyś wrzuciłem Tutaj zdjęcia z tego wydarzenia jak kilka Zastavek stało w rządku na placu Muzeum Inżynierii w Krakowie

a tutaj porcja nowych zdjęc Zastavy 1.3 Special
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
BG

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość