2 Zlot Na Wstecznym - Zlot Klubu Zastava

Gdzie co i jak ?
Awatar użytkownika
Ruppert
Administrator
Posty: 83
Rejestracja: piątek 22 cze 2007, 13:41
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Ruppert » niedziela 17 wrz 2017, 16:27

Przede wszystkim bądźmy poważni.

Awatar użytkownika
PITER
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: czwartek 29 lip 2010, 23:19
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: PITER » niedziela 17 wrz 2017, 17:28

Panowie i Panie
Traktujemy się rozsądnie i z powagą. Organizacja zlotu to nie pstryknięcie palcami, organizator musi starać się pomyśleć prawie o wszystkim i zadbać o sprawy bytowie dla wszystkich chętnych. To on jest odpowiedzialny za kontakt z ośrodkiem i rezerwację odpowiedniej liczby miejsc dla gości. Gdy nagle nie przyjedzie 1/3 z zadeklarowanych to powiedzcie mi kto pokryje koszty zarezerwowanych a niewykorzystanych miejsc....? Potem podczas "windykacji" słyszy się teksty typu "no sorry coś mi wypadło ale dlaczego mam placic za miejsce skoro mnie nie było" i robi się nerwowo. Odwrotnie gdy przyjedzie 1/3 więcej ludzi a nie będzie już miejsc w ośrodku to pozostaje spanie w namiocie lub aucie ale w deszczowy październiku przy 8st w nocy hmmm....lub też pozostaje szukanie na gwałt innego ośrodka ale może on być 10km dalej i po drugiej stronie jeziora i chyba nie tędy droga.
Dlatego tak istotne jest robienie listy i określenia terminu jej zamknięcia. Taka informacja została podana już w lipcu w pierwszym poście i koniec tematu.

Z racji na małą liczbę chętnych w dniu zamknięcia listy, wspólną decyzją chetnych spotkanie jest organizowane u jednego z nas w domu prywatnym a nie w ośrodku wypoczynkowym. Więc jak słyszę 2 tyg przed spotkaniem " jeszcze ja, jeszcze ja" to twierdzę że to trochę nie na miejscu.

Nie mam na celu nikogo obrażać, jeżeli tak jest to przepraszam jeżeli kogoś uraziłem swoim przydługim wywodem. Mam tylko na celu uświadomienie że nie jest to wszystko takie czarno białe jak się poniektórym chyba wydaje.

Awatar użytkownika
Marek M.
v-ce Prezes Klubu
Posty: 232
Rejestracja: poniedziałek 08 sty 2007, 12:40
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Marek M. » niedziela 17 wrz 2017, 20:15

Jeśli ktoś pyta po co rezerwacja , po co opłaty to odpowiadam. Zachęcam do zajęcia się organizacją zlotu to znajdziesz odpowiedz. Jeśli chcemy mieć coś więcej niż picie piwa to niestety trzeba zainteresować się czy w takim czy innym miejscu można zrobić ognisko (nie wszędzie można), czy może przyjechać określona liczba pojazdów itd itd. Wiedzą to Ci którzy przyjeżdżają na zloty niekoniecznie wtedy kiedy są one zorganizowane w okolicach najbliższego im komina.

Co do pociech na zlocie to zawsze jest to decyzja rodzica czy przyjedzie z dzieckiem, które jest mile widziane od zawsze. W czerwcu gościliśmy dużo młodsze maleństwo niż 7 m-cy.

To że po raz kolejny mamy kameralną formę zlotu nie przeszkadza tym co faktycznie chcą przyjechać i nie uzależniają swojej obecności od programu, czy pogody.
Zastava 1100p Mediteran '81
* Poszukuję zielonych szyb do Mediterana. Wszelkie informację proszę kierować na GG.

Awatar użytkownika
golab
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: środa 12 lis 2008, 19:16
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: golab » niedziela 17 wrz 2017, 20:57

Proszę o konkret. Uważam, że jestem człowiekiem poważnym i nie zamierzam zwalać się nikomu na chatę. Cały czas nie otrzymałem odpowiedzi dotyczącej informacji o zlocie gdzie, co, kiedy? Posty kłócą się ze sobą w treści, nie wiem czy moja obecność jest dobrze, czy źle widziana. Doceniam uprzejmość gospodarza imprezy i nie chciał bym nadwyrężyć jego możliwości, dla tego od samego początku interesowały mnie elementy zlotu na neutralnym gruncie, jednak cały czas nie otrzymałem żadnej informacji o zlocie. Przykro mi to stwierdzić jednak wizyta na zlot na który tak się cieszyłem, ze udało mi się wygospodarować trochę czasu może okazać się nieprzyjemnym doświadczeniem. Jeśli jestem w błędzie to proszę mnie naprostować.
obecnie: żółta 1100p "77
było: granatowa 1100p "81 ; koralowa 1100p "77
to nie samochód - to styl życia

Awatar użytkownika
Paweł_Yugo
Doświadczony użytkownik
Posty: 103
Rejestracja: wtorek 05 lut 2008, 23:05
Lokalizacja: miasto ŁÓDŹ
Kontakt:

Post autor: Paweł_Yugo » niedziela 17 wrz 2017, 22:22

DOBRY WIECZÓR .

PUNKT ZBORNY W MIEJSCU ŁÓDŹ UL. OGRODOWA . A DOKŁADNIE (GSM : 51.779362,19.448304 ) .

GODZINĘ USTALMY WSTĘPNIE 15:00 - 16:00 .

[ Dodano: 2017-09-17, 22:29 ]
golab pisze:Proszę o konkret. Uważam, że jestem człowiekiem poważnym i nie zamierzam zwalać się nikomu na chatę. Cały czas nie otrzymałem odpowiedzi dotyczącej informacji o zlocie gdzie, co, kiedy? Posty kłócą się ze sobą w treści, nie wiem czy moja obecność jest dobrze, czy źle widziana. Doceniam uprzejmość gospodarza imprezy i nie chciał bym nadwyrężyć jego możliwości, dla tego od samego początku interesowały mnie elementy zlotu na neutralnym gruncie, jednak cały czas nie otrzymałem żadnej informacji o zlocie. Przykro mi to stwierdzić jednak wizyta na zlot na który tak się cieszyłem, ze udało mi się wygospodarować trochę czasu może okazać się nieprzyjemnym doświadczeniem. Jeśli jestem w błędzie to proszę mnie naprostować.
SPOKOJNIE .
Ostatnio dużo czasu poświęciłem przygotowaniom rewiru noclegowego i jestem na półmetku . No i jescze inne sprawy . Wal na wskazany punkt GSM i będzie super . Program spotkania mega luźny . Bo to Zlot na wstecznym . Hasłem sie nie przejmuj . Ważne że będziesz/będziecie . Drugą lodówkę odpalę byście mieli gdzie prowiant przechować . Pobyt u mnie najtaniej w Polsce . Co łaska jeden malutki papierek w formie darowizny . :-)
Jak by co to pytaj/pytajcie .

Awatar użytkownika
PITER
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: czwartek 29 lip 2010, 23:19
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: PITER » niedziela 17 wrz 2017, 23:08

Hej
Nie było naszym celem obrażanie kogokolwiek jak również żadne obrażanie się na nikogo i tworzenie jakiegoś "podziemnego kręgu" wewnątrz klubu :-) Jednak proszę spojrzeć z perspektywy czasu że z roku na rok z organizacją jest u nas słabo, wielkie plany a potem jest jak jest :-) Reakcja taka a nie inna była podyktowana głównie tym żeby zwrócić uwagę klubowiczów że nie jest to takie proste jak na pozór się wydaje i wymusić z trudem pewną dyscyplinę w tym temacie na przyszłość B-) Nie był to żaden atak personalny Bartku ;-)
Jak tylko masz czas i chęci to wpadaj, Paweł podał powyżej namiary.

Awatar użytkownika
Paweł_Yugo
Doświadczony użytkownik
Posty: 103
Rejestracja: wtorek 05 lut 2008, 23:05
Lokalizacja: miasto ŁÓDŹ
Kontakt:

Post autor: Paweł_Yugo » poniedziałek 18 wrz 2017, 00:20

Nie . Nie obrażamy nikogo.

Komunikujcie do mnie .

Miejsc jest siedem . Mam jeszcze przyczepę i jak by co materace trzy.

Polecam zabranie kocy bo tego mi mało . Poduszek chyba też braknie .

OK.

Idę teraz spać .

Wiedząc że znów się spotkamy poprawia mi humor .

Mam nadzieję że nikogo nie zabraknie .

Awatar użytkownika
golab
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: środa 12 lis 2008, 19:16
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: golab » poniedziałek 18 wrz 2017, 07:32

Klawo, o obrazach absolutnie nie ma mowy to nie w moim stylu, lubię jasność sytuacji którą właśnie widzę. Ci, którzy mnie poznali wiedzą że zawsze wpadam na zloty spontanicznie, niestety mam tak, że mogę planować max z tygodniowym wyprzedzeniem. Ostatnio przepuściłem kilka spotkań teraz jednak ma się udać na co się bardzo cieszę. :-D
obecnie: żółta 1100p "77
było: granatowa 1100p "81 ; koralowa 1100p "77
to nie samochód - to styl życia

Awatar użytkownika
Kowal
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2010, 14:05
Lokalizacja: Kępno
Kontakt:

Post autor: Kowal » poniedziałek 18 wrz 2017, 22:14

Ja panowie wpadnę was odwiedzić w sobotę lub w niedzielę rozumiem, że start sobota godzina 15-16? Mam nadzieję, że dojadę, bo zocha od czasow Borów Tucholskich nie robiła żadnej trasy 😄 mam pomysł na zrobienie małych upominków dla uczestników czy preferujecie breloki z logo zastawy z grawerem roku produkcji lub modelu danego auta na literce Z lub bez tego jeśli jesteście za proszę o info
Ostatnio zmieniony poniedziałek 18 wrz 2017, 23:17 przez Kowal, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
JurekC
Doświadczony użytkownik
Posty: 287
Rejestracja: piątek 08 cze 2007, 08:59
Lokalizacja: Sulejówek
Kontakt:

Post autor: JurekC » poniedziałek 18 wrz 2017, 22:25

Kowal pisze:rozumiem, że start sobota godzina 15-16
22-24-ty to raczej piątek-niedziela. Ale niech organizatorzy to potwierdzą może.
Ja tak jak Kowal przyjadę w sobotę. Sam, bo Joasia będzie się w ten weekend dokształcać. No i pewno bez noclegu.
Jurek - Zastava GTL 55 - Obrazek

Awatar użytkownika
Kowal
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2010, 14:05
Lokalizacja: Kępno
Kontakt:

Post autor: Kowal » poniedziałek 18 wrz 2017, 22:42

Wyglądało by to tak https://zapodaj.net/c9783b1581ac7.jpg.html a wykonane będzie że stali nierdzewnej o grubości 1.5mm

[ Dodano: 2017-09-18, 22:54 ]
Fakt zakręciłem się ale to nawet i lepiej bo był bym w sobotę rano i również bez noclegu

Awatar użytkownika
Paweł_Yugo
Doświadczony użytkownik
Posty: 103
Rejestracja: wtorek 05 lut 2008, 23:05
Lokalizacja: miasto ŁÓDŹ
Kontakt:

Post autor: Paweł_Yugo » wtorek 19 wrz 2017, 13:30

Zlot NA WSTECZNYM .

U mnie na chacie w piąteczek sie zaczyna .
Zbieramy sie na Manufakturze w piątek .
zrobimy ognisko i omówimy wycieczkę sobotnią .
Wycieczka sobotnia po Łodzi .
- Biała fabryka .
- dworzec Fabryczny .
- Manufaktura .
I może będzie wypad poza Łódź ale to w piątek omówimy .
A w Niedzielę relaks . A jak to będzie wyglądało ?
Też omówimy w piątek .

Gorąco wszystkich pozdrawiam .

[piszczie SMS na 793 730 920 ]
(nie zawsze mogę odebrać )

Awatar użytkownika
Kondzio
Obiecujący użytkownik
Posty: 72
Rejestracja: środa 27 mar 2013, 16:38
Kontakt:

Post autor: Kondzio » wtorek 19 wrz 2017, 16:52

Breloki super sprawa ! ja jestem za tym jak najbardziej lubię breloki, ale nie otwiera mi się link;/.

Awatar użytkownika
Paweł_Yugo
Doświadczony użytkownik
Posty: 103
Rejestracja: wtorek 05 lut 2008, 23:05
Lokalizacja: miasto ŁÓDŹ
Kontakt:

Post autor: Paweł_Yugo » czwartek 21 wrz 2017, 17:43

http://www.muzeumwlokiennictwa.pl/

NUMER JEDEN WYCIECZKI.

[ Dodano: 2017-09-21, 17:45 ]
Kowal pisze:Wyglądało by to tak https://zapodaj.net/c9783b1581ac7.jpg.html a wykonane będzie że stali nierdzewnej o grubości 1.5mm

[ Dodano: 2017-09-18, 22:54 ]
Fakt zakręciłem się ale to nawet i lepiej bo był bym w sobotę rano i również bez noclegu

Link nie otwiera się .

:O

Awatar użytkownika
Kowal
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2010, 14:05
Lokalizacja: Kępno
Kontakt:

Post autor: Kowal » piątek 22 wrz 2017, 14:38

Obrazek
zrobione jeszcze ciepłe 😀 nam nadzieję że ten link się otwiera [URL=http://zapisz.net/view.php?filename=153 ... 143333.jpg]
Ostatnio zmieniony czwartek 01 sty 1970, 01:00 przez Kowal, łącznie zmieniany 2 razy.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość