ogólnopolski zlot

Gdzie co i jak ?
Awatar użytkownika
Marcelek
Weteran forum
Posty: 485
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 13:10
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

ogólnopolski zlot

Post autor: Marcelek » środa 05 gru 2012, 11:21

z racji tego że Forum i Klub wracają powoli do świata żywych proponuje by zająć się tematem zlotu juz powoli teraz, po pierwsze lokacja, po drugie kto byłby chętny się na zlocie pojawić, po trzecie kiedy?

na organizowanie zlotów 2 razy do roku szanse są słabe, jeżeli chodzi o miejsce proponowałbym zostać przy okolicach Tomaszowa Mazowieckiego, ot choćby z sentymentu, jeżeli chodzi o czas, tradycyjnie zloty ogólnopolskie były dwa, pierwszy w maju (1-3 maja) a drugi w 2 gi lub 3ci weekend września, później zostało przeniesione to w okolice Bożego Ciała, ja bym oponował za terminem czerwcowym, po pierwsze jest ciepło a po drugie jeszcze przed sezonem, tematem zlotu proponuje się zajmować już od teraz by pojawiło się nas jak najwięcej
Zastava 1100p Mediteran '81

FSO ZSD Nysa Truck DC 1,6I 1997 "Digitruck"

Awatar użytkownika
DominikFiat
Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: wtorek 20 lis 2007, 09:10
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: DominikFiat » czwartek 13 gru 2012, 17:34

Ja zaproponuję może tak jak wcześniej pisałem - podłączenie się zlotem to rajdu turystycznego. Na kolumnie klasyków były kaczuchy i efekt był zajebisty jak się 2CV najechało.

A tak w ogóle to ja optuje za czerwcem bo w maju będę troszkę zajęty :)

Z ciekawych miejsc to może być także Uniejów - co prawda nie wiem jak z bazą noclegową w niższych kosztach. Droższe miejsc są bez problemu. A poza tym miejsce ładne.

Awatar użytkownika
internet
Doświadczony użytkownik
Posty: 377
Rejestracja: wtorek 09 paź 2007, 01:37
Lokalizacja: luzino / Lisewo
Kontakt:

Post autor: internet » niedziela 16 gru 2012, 22:41

Jak dla mnie to w długi weekend majowy będę pewnie w pracy, w czerwcu będę jeszcze więcej w pracy, ale w Boże Ciało powinienem mieć wolne. Miejsce to dla mnie sprawa drugorzędna.
BYŁO:
FSO Polonez Atu Plus*, FSO Polonez Caro*, FSO Polonez Cabrio* FSO Poldonielot FSO Polonez Atu plus 1.4 GLI i caro plus 1.6GLI
FSO 125p 1500 C
JEST:
Zastava 1100p zielona, Zastava 1100p czerwona, Zastava 1100p żółta, Zastava 1100p pomarańczowa z lekkimi brakami :)

https://www.facebook.com/serduszkomalegoksiecia/

Awatar użytkownika
jkurnik
Prezes Klubu
Posty: 106
Rejestracja: środa 21 cze 2006, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: jkurnik » poniedziałek 17 gru 2012, 12:41

Koncepcja rajdu turystycznego jest OK pytanie ile byśmy chcieli kilometrów zrobić na takim rajdzie i czy każdy się na to zgodzi ? (kiedyś była propozycja rajdu szlakiem Orlich Gniazd). Okolice Tomaszowa zjeździliśmy już parę razy więc może czas na nowe krajobrazy :)

Termin czerwcowy od majowego jest lepszy o ciepłe noce no i trochę więcej dnia:)

Awatar użytkownika
Marcelek
Weteran forum
Posty: 485
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 13:10
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Marcelek » wtorek 18 gru 2012, 17:29

ja bym nie odchodził od tradycyjnej formuły zlotu jestem za tym żeby zrobić porządny zlocik w atmosferze rodzinnej jak kiedyś, ognisko, śpiewy i zbratanie :)
Zastava 1100p Mediteran '81

FSO ZSD Nysa Truck DC 1,6I 1997 "Digitruck"

Awatar użytkownika
internet
Doświadczony użytkownik
Posty: 377
Rejestracja: wtorek 09 paź 2007, 01:37
Lokalizacja: luzino / Lisewo
Kontakt:

Post autor: internet » środa 26 gru 2012, 10:21

jkurnik pisze:Koncepcja rajdu turystycznego jest OK pytanie ile byśmy chcieli kilometrów zrobić na takim rajdzie i czy każdy się na to zgodzi ? (kiedyś była propozycja rajdu szlakiem Orlich Gniazd). Okolice Tomaszowa zjeździliśmy już parę razy więc może czas na nowe krajobrazy :)
Marcelek pisze:ja bym nie odchodził od tradycyjnej formuły zlotu jestem za tym żeby zrobić porządny zlocik w atmosferze rodzinnej jak kiedyś, ognisko, śpiewy i zbratanie :)
Ja nigdy nie miałem okazji do ej pory być na zlocie Forum Klubu Zastava, ale jeśli ma to być kilku dniowy zlot o najrozsądniej wydaje mi sie podzielenie go na etapy np: jeden dzień zebranie uczestników, sprawdzanie autek po dalekiej podróży, i omówienie spraw organizacyjnych, Drugi dzień to może być jakiś "rajd" po okolicy, a trzeci ognisko z wszystkim jego dobrodziejstwami, można także w ten dzień zorganizować jakieś próby sprawnościowe i tego typu zabawy. A w czwarty dzień po odpoczynku i przygotowaniu się powroty do domów.
BYŁO:
FSO Polonez Atu Plus*, FSO Polonez Caro*, FSO Polonez Cabrio* FSO Poldonielot FSO Polonez Atu plus 1.4 GLI i caro plus 1.6GLI
FSO 125p 1500 C
JEST:
Zastava 1100p zielona, Zastava 1100p czerwona, Zastava 1100p żółta, Zastava 1100p pomarańczowa z lekkimi brakami :)

https://www.facebook.com/serduszkomalegoksiecia/

Awatar użytkownika
Marek M.
v-ce Prezes Klubu
Posty: 232
Rejestracja: poniedziałek 08 sty 2007, 12:40
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Marek M. » niedziela 30 gru 2012, 14:17

internet pisze: Ja nigdy nie miałem okazji do ej pory być na zlocie Forum Klubu Zastava, ale jeśli ma to być kilku dniowy zlot o najrozsądniej wydaje mi sie podzielenie go na etapy np: jeden dzień zebranie uczestników, sprawdzanie autek po dalekiej podróży, i omówienie spraw organizacyjnych, Drugi dzień to może być jakiś "rajd" po okolicy, a trzeci ognisko z wszystkim jego dobrodziejstwami, można także w ten dzień zorganizować jakieś próby sprawnościowe i tego typu zabawy. A w czwarty dzień po odpoczynku i przygotowaniu się powroty do domów.
Tak na zlotach bywało jak proponujesz.
Popołudniu był przyjazd i zakwaterowanie niekturzy odrazu przy ognisku :)
Drugiego dnia zwiedzanie okolicy dalszej lub blizszej. Wieczorem zajecia w bazie lub tez rajd nocny.
Były tez próby sprawnościowe, konkursy dla załóg przybyłych na zlot, ogólnie rodzinnie i sympatycznie. A w ostatni dzień to przygotowania do powrotów do domów (odległosci od 20 -520km) no i powroty.
Zastava 1100p Mediteran '81
* Poszukuję zielonych szyb do Mediterana. Wszelkie informację proszę kierować na GG.

Awatar użytkownika
Ruppert
Administrator
Posty: 83
Rejestracja: piątek 22 cze 2007, 13:41
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Ruppert » niedziela 20 sty 2013, 00:48

Jestem za integracją, co do tegorocznego zlotu to się nie udzielam. Przez ostatnie dwa lata próbowaliśmy z marnym skutkiem, dlatego czekamy na propozycje :)
Zapewne jak co roku weźmiemy udział w imprezie www.nhzlot.pl

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość